Habitat groupé – The Chocolate Factory
Vlakbij het station van Schaarbeek ligt een vergeten stukje Brusselse geschiedenis. Wandelend door het rustige Huart Hamoirpark valt het misschien niet meteen op, maar achter een elegant gebouw ligt de indrukwekkende voormalige chocoladefabriek van Meyers. De ruime zalen, het overvloedige licht en de rustige sfeer maken het tot een unieke plek.
Een nieuw groepswoningbouwproject krijgt vorm. Het project omvat negen appartementen met één tot vier slaapkamers en twee kantoorruimtes, die ook geschikt zijn voor gebruik als werkplaats, dokterspraktijk en meer.
De gemeenschappelijke ruimtes vormen het hart van het project: een grote keuken met eetkamer, een gastenkamer, een wasruimte, coworkingruimtes, een fietsenstalling en aangelegde terrassen. Het voorgebouw verkeert reeds in goede staat, terwijl de oude fabriek gerenoveerd zal worden met behoud van het industriële karakter.
De architectonische plannen zijn klaar en de gemeente heeft een positief advies uitgebracht. De volgende stap: het samenstellen van een projectteam. Een ervaren architect zal het team begeleiden en adviseren tot de oplevering.
Meer informatie over het project: www.chocolatefactory.brussels
Over ons: Wij zijn Uldrik en Senne Dehandschutter, twee broers die verliefd werden op deze voormalige chocoladefabriek. Samen met onze toekomstige medebewoners willen we dit gebouw omtoveren tot een uniek groepshuis.
We organiseren binnenkort rondleidingen om de locatie te ontdekken, ons te ontmoeten en al uw vragen te beantwoorden. Wilt u op de hoogte blijven van de data? Stuur dan een e-mail naar send@sennedehandschutter.com.
Vous devez être connecté pour pouvoir envoyer un message à l'auteur de l'annonce ou la commenter. Se connecter maintenant !